Jeho život je spojen s otázkami a výzvami dnešního světa, který rychle mění tvář a klade před nás nejrůznější úkoly. Filip však není člověkem, který by se nechal unést vlnou nejistoty a změn. Filipova cesta nebyla snadná, narodil u sv. Apolináře l.p. 1970, ale každý krok směrem k osobnímu růstu a pochopení vlastních traumatů byl pro něj krokem směrem k novým horizontům. Již od mládí ho fascinovala síla vnitřního klidu a schopnost nalézt rovnováhu v rychle se měnícím prostředí. Jeho víra v to, že skutečná změna začíná ve chvíli, kdy jsme ochotni udělat pro sebe něco výjimečného, mu dala odvahu a motivaci poskytovat pomoc a vedení ostatním. 

Filip Tomáš otevřel školu, kde se setkávají odvážní průzkumníci vlastního nitra a hledači vnitřní i vnější krásy života. Škola se stala místem, kde se lidé učí odhalovat skrytou krásu Božské síly a propojovat tradiční moudrost, zkušenosti s moderními přístupy k životu. Mezi stěnami školy procházeli lidé, kteří se rozhodli nezůstat v zajetí minulosti. Byli to odvážní průzkumníci svého nitra, kteří hledali vnitřní klid a sílu v proměně. Každý, kdo se rozhodl otevřít cestu změn a nahlédnout do hlubin vlastního bytí, mohl najít ve Filipově škole cenného průvodce.  Změna je pro něj nejen slovem,  ale živým konáním. A tak Filipova tradiční škola stojí jako maják pro všechny, kteří touží po osobním probuzení a nalezení cesty k novým horizontům života.

Filipova nekončící práce, plná lásky k vědění a respektu k individualitě každého klienta, ukázala, že změna je možná, pokud jsme připraveni jít do neznáma s odvahou a otevřeností srdce. Před lety ho políbila spisovatelská můza a nyní začal psát knihy plné příběhů a poznání které ho na dlouhé cestě provázely. Do knih vkládá poznání které nejsou běžně k nalezení, anebo jsou považovány kritickou veřejností za vědecky nepodložené. Praví: „To je náš svět nyní.“ My máme své světy v sobě, když když najdeme, nemusíme se už bát. Tenká kniha Vám vždy řekne informace k nezaplacení. Má rozepsané další tři knihy, které vyjdou během let. 

K dostání  jsou jen jako e-knihy. 

Přejeme klid v duši a příjemné čtení, nakladatelství Dokonalý Život & Filip Tomáš


Tento web využívá soubory cookie. Podrobnosti naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů

Odmítnout

OK